Wiadomości

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Powiadom Nas!

Data publikacji 11.11.2023

Policjanci z tyskiej komendy prowadzą postępowanie dotyczące przywłaszczenia wyposażenia obozowiska, do którego doszło w Tychach przy ulicy Budowlanych. W toku wykonanych czynności mundurowi uzyskali wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem. Wszyscy, którzy mają wiedzę na temat zdarzenia lub rozpoznają osobę ze zdjęcia, proszone są o pilny kontakt z policjantami z Tychów.

Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie przywłaszczenia wyposażenia obozowiska dokonanego przez nieznanego sprawcę. Do zdarzenia doszło w okresie pomiędzy 29 a 30 sierpnia 2023 roku w Tychach przy ulicy Budowlanych. Straty wycenione zostały na ponad 5300 złotych.

Za zgodą prokuratora publikujemy uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem.

Rysopis: mężczyzna w wieku około 30-40 lat, szczupłej budowy ciała, średniego wzrostu, ubrany w podkoszulek koloru białego, ciemne spodnie na szelkach, ciemne buty, na głowie czapka z daszkiem koloru białego.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30 lub na adres e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

Powrót na górę strony