Ważne informacje - 5 artykułów

Aktualności

Polecamy

Plany priorytetowe dzielnicowych
Informacja dla turystów
Stop agresji drogowej
Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie
Infolinia dla bezdomnych
Nie reagujesz akceptujesz
Kampania Say it to fight it
Zielona Strefa - Ochrona Zwierząt i Środowiska

Ruch drogowy

 1. Działania tyskiej drogówki

  Policjanci tyskiej drogówki przeprowadzili działania pod nazwą „Bezpieczny pieszy”. Mundurowi ujawnili ponad 60 wykroczeń. Wpadli sami kierujący pojazdami. Wszyscy swoją uwagę funkcjonariuszy zwrócili przekroczeniem prędkości w rejonie przejść dla pieszych. Apelujemy rozwagę na drodze i jazdę zgodną z przepisami ruchu drogowego.

 2. Podsumowanie działań tyskiej drogówki

  Policjanci tyskiej drogówki prowadzili działania „Bezpieczny cyklista”. Łącznie mundurowi ujawnili 69 wykroczeń, których dopuścili się kierujący pojazdami. Apelujemy rozwagę i jazdę zgodną z przepisami ruchu drogowego oraz stosowaniem się do zasady ograniczonego zaufania na drodze.

 3. Trwają działania ”Bezpieczny cyklista”

  Dzisiaj policjanci drogówki prowadzą działania o nazwie „Bezpieczny cyklista”. Uwaga mundurowych jest skierowana na użytkowników jednośladów. Mundurowi przypominają, że wsiadając na rower powinniśmy zawsze przestrzegać elementarnych zasad bezpieczeństwa. Apelujemy także do wszystkich kierujących o respektowanie przepisów ruchu drogowego oraz o wzajemny szacunek.

 4. Poszukujemy świadków zdarzeń drogowych

  Policjanci z Tychów prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzeń drogowych. Zwracamy się z prośbą do osób, które były ich świadkami o kontakt z policjantami z Zespołu do spraw Wykroczeń Komendy Miejskiej w Tychach.

 5. Półmetek wakacji za nami

  W pierwszej połowie tegorocznych wakacji na drogach naszego województwa doszło do 239 wypadków, w których zginęło 21 osób, a 270 zostało rannych. W porównaniu do roku ubiegłego to o 32 wypadki i 46 osób rannych mniej, ale niestety aż o 10 osób zabitych więcej. Przypominamy, że każdy uczestnik ruchu drogowego ma wpływ na bezpieczeństwo na drodze. Przestrzegajmy limitów prędkości i przepisów drogowych.

 6. Podsumowanie działań drogówki

  Policjanci tyskiej drogówki prowadzili działania „Bezpieczny pieszy”. Łącznie mundurowi ujawnili 46 wykroczeń, które dotyczyły zarówno pieszych jak i kierujących pojazdami. Apelujemy rozwagę na drodze i jazdę zgodną z przepisami ruchu drogowego.

 7. Tyscy policjanci zabezpieczali wyścig kolarski

  Tyscy policjanci zabezpieczali 33. Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Solidarności" i Olimpijczyków. Zawody odbyły się wczoraj, a trasa biegła między innymi przez tyskie drogi. Nad bezpieczeństwem zawodników oraz prawidłowym przebiegiem imprezy czuwali policjanci.

 8. Poszukujemy świadków zdarzeń drogowych

  Policjanci z Tychów prowadzą czynności wyjaśniające w spawie zdarzeń drogowych. Zwracamy się z prośbą do osób, które były ich świadkami o kontakt z policjantami z Zespołu do spraw Wykroczeń Komendy Miejskiej w Tychach.

 9. Poszukujemy świadków zdarzeń drogowych

  Policjanci z Tychów prowadzą czynności wyjaśniające w spawie zdarzeń drogowych. Zwracamy się z prośbą do osób, które były ich świadkami o kontakt z policjantami z Zespołu do spraw Wykroczeń Komendy Miejskiej w Tychach.

 10. Podsumowanie działań „NURD”

  57 wykroczeń ujawnili mundurowi podczas działań „NURD” w Tychach. Wpadli głównie kierujący pojazdami. Uwagę funkcjonariuszy zwrócili wyprzedzaniem oraz przekroczeniem prędkości w rejonie przejść dla pieszych. Ponadto mundurowi nałożyli mandat karny na kierującego hulajnogą elektryczną pod wpływem alkoholu. Apelujemy rozwagę na drodze i jazdę zgodną z przepisami ruchu drogowego.

Powrót na górę strony