Wiadomości

Wiesz coś o zdarzeniu? Powiadom nas!

Data publikacji 18.04.2023

5 kwietnia 2023 roku przed godziną 4:00 na alei Bielskiej doszło do szeregu wykroczeń popełnionych przez kierującego pojazdem marki Volvo. Powiadom nas, jeśli byłeś ich świadkiem!

W dniu 5 kwietnia 2023 roku pomiędzy godziną 03:50 a 04:00 przed budynkiem Komendy Miejskiej w Tychach przy alei Bielskiej 46 oraz w rejonie skrzyżowania alei Bielskiej z ulicą Cienistą, nieznany kierujący pojazdem marki Volvo o numerze rejestracyjnym ST77***, dopuścił się jazdy aleją Bielską niezgodnie z obowiązującym kierunkiem ruchu, jazdy wzdłuż po chodniku, po którym poruszał się pieszy, jazdy po powierzchni wyłączonej z ruchu oraz jazdy wzdłuż po oznakowanym przejściu dla pieszych.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanego zdarzenia, proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30 lub na adres poczty elektronicznej: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.


 

Powrót na górę strony