Wiadomości

Tyskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości

Data publikacji 18.05.2023

Policjanci z Tychów oraz Katowic uczestniczyli w Tyskich Targach Pracy i Przedsiębiorczości. Mundurowi przygotowali stanowisko i zachęcali do wstąpienia w szeregi Policji. Wszystkim zainteresowanym policjanci przedstawiali zasady rekrutacji. Zachęcamy każdego, kto chce zostać policjantem do zapoznania się z zasadami doboru do służby. Policję tworzą ludzie... twórzmy ją razem!

Dzisiaj w Tychach, na Stadionie Miejskim odbyły się Targi Pracy i Przedsiębiorczości. Osoby poszukujące pracy miały okazję zapoznać się z wieloma ofertami. Wśród uczestników wydarzenia nie mogło zabraknąć policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Tychach wspieranych przez przedstawiciela Wydziału Doboru i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach - podinsp. Andrzeja Sirę. Policjanci informowali zainteresowanych o wykształceniu, umiejętnościach czy predyspozycjach niezbędnych do wykonywania tego zawodu. Mundurowi chętnie odpowiadali na liczne pytania osób zainteresowanych oraz rozdawali, gadżety, odblaski i ulotki zawierające podstawowe informacje dotyczące wymagań, które musi spełniać kandydat.

Wszelkie informacje dotyczące rekrutacji do służby w Policji, można znaleźć na stronie Policji Śląskiej.

Przedsięwzięcie zostało zorganizowane przez Urząd Miasta Tychy, Okręgową Izbę Przemysłowo-Handlową w Tychach, Katowicką Specjalną Strefę Ekonomiczną Podstrefa Tyska, Cech Rzemiosł i przedsiębiorczości w Tychach oraz Powiatowy Urząd Pracy w Tychach.

  • Na zdjęciu stolik z ulotkami oraz gadżetami promującymi pracę w Policji.
  • Na zdjęciu grupa osób zgromadzonych na sali.  Część osób stoi pod czarną tablicą z napisami Tychy Dobre Miejsce.
  • Na zdjęciu trzech umundurowanych policjantów oraz dwie osoby. Wszyscy wokół stolika, na którym znajdują się policyjne gazety, ulotki i gadżety.
  • Na zdjęciu dwóch umundurowanych policjantów oraz dwie osoby. Wszyscy wokół stolika, na którym znajdują się policyjne gazety, ulotki i gadżety. W tle inne osoby.
  • Na zdjęciu umundurowany policjant  oraz kobieta. Osoby te znajdują się obok stolika, na którym znajdują się policyjne gazety, ulotki i gadżety.
  • Na zdjęciu stolik z ulotkami oraz gadżetami promującymi pracę w Policji. Przy stoliku widać częściowo dwie siedzące osoby. Jedna z nich wskazuje palcem na ulotkę.
Powrót na górę strony