Poszukujemy świadków kolizji drogowych
Policjanci z Tychów prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie kolizji drogowych, do których doszło na tyskich drogach. Zwracamy się z prośbą do osób, które były ich świadkami o kontakt z policjantami Referatu ds. Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach.
- W dniu 31 lipca 2025r. pomiędzy godziną 16:50 a 19:15 w Tychach na ulicy Sikorskiego 20 na parkingu zewnętrznym Wodnego Parku Tychy, nieustalony kierujący w niewyjaśnionych okolicznościach najechał na zaparkowany pojazd marki BMW o numerze rejestracyjnym. SWD 28***, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.
- W nieustalonym miejscu i czasie, a ujawnione w dniu 25 września 2025 r. w Tychach przy ul. Jaracza 20a, nieustalony kierujący w niewyjaśnionych okolicznościach najechał na zaparkowany na pojazd marki Opel o numerze rejestracyjnym ST87*** powodując jego uszkodzenia po czym oddalił się z miejsca zdarzenie.
Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanego wyżej zdarzenia, proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z Referatem do spraw Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach, Aleja Bielska 46, pokój numer 33, telefon 47 85 51 296.
- W dniu 23 września 2025 roku pomiędzy godziną 09:30 a 18:00 na terenie parkingu oznaczonym jako „Strefa Ruchu” znajdującym się na ulicy Żwakowskiej 15 w Tychach, nieznany kierujący w niewyjaśnionych okolicznościach najechał na zaparkowany pojazd marki Hyundai Tucson o numerze rejestracyjnym ST 56*** powodując jego uszkodzenie, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia
Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanego wyżej zdarzenia, proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z Referatem do spraw Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach, Aleja Bielska 46, pokój numer 41, telefon 47 85 51 363.