Poszukujemy świadków kolizji
Policjanci z Tychów prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzeń drogowych. Zwracamy się z prośbą do osób, które były ich świadkami o kontakt z policjantami z Referatu do spraw Wykroczeń Komendy Miejskiej w Tychach.
- W dniu 23 stycznia 2025 roku około godziny 17:00 w Tychach przy ulicy Oświęcimskiej 157, kierujący nieustalonym pojazdem nie zatrzymał się przed znakiem B-20 „stop” wyjeżdżając bezpośrednio przed jadący pojazd marki Fiat o numerze rejestracyjnymSBL51***, czym wymusił pierwszeństwo przejazdu wskutek czego kierująca Fiatem wykonała manewr obronny i najechała na podstawy trzech znaków drogowych powodując ich uszkodzenie.
- W dniu 11 lutego 2025 roku na terenie parkingu przy ulicy Budowlanych 75 w Tychach, nieznany kierujący, wykonując nieokreślony manewr, najechał na paczkomat uszkadzając go, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.
Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanych wyżej zdarzeń, proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z Referatem do spraw Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach, Aleja Bielska 46, pokój numer 40, telefon 47 85 513 67.